Mimar Gözünden – Yansımalar

dsc_0147

 

Aynalar ve Aynaların yansımalarından esinlenerek hazırladığımız yeni ürün konseptimizin amacı , özümüze dönmek…. Aynalar , bizlere aynalık yapar ve kendimiz ile yüzleşmemize , bütünleşerek yenilenmemize yardımcı olurlar. Herkes ama herkes , aynadaki yansıyan görüntüsünde kendi ile yüzleşerek , yenilenir ve tazelenir. İnsanların ise en az yaptığı şeyir, kendileri ile yüzleşmek.

Yeni konseptimiz ile değerli müşterilerimizi , özündeki saflığa ve yalınlığa kavuşturmayı temel aldık. Gerek yaşam içerisindeki olumsuzluklar , gerek İstanbul gibi büyük şehirlerin kaotik yapısından , yorucu temposundan uzaklaşıp , sizleri evlerinizde kendi özüze , yalınlığınıza , yansımalarınıza ve kendiniz ile yüzleşerek , değerli varlığınıza , değer katmayı amaçlıyoruz.  Kendiniz ile yüzleşmek , beraberinde kendinizi yenilenmenin , geliştirmenin ve tazelenmenin en önemli basamağıdır.

Sizleri evinize adım attığınız andan itibaren , içsel dünyanıza kavuşturan , huzur bulmanıza yardımcı olan ve dış dünyadan arındırarak, yalınlaştırarak özünüze döndürüyoruz.

Aynlar ve yansımaları sayesinde ; Yaşadığınız ya da çalıştığınız mekanlarda, her ne tarafa dönerseniz dönün , kendinize dönerek, kendinize bakacak ve değerli varlığınıza değer katacaksınız….

Sizlerde var oluşumuzun özünü ve yalınlığındaki ihtişamı özlediyseniz mutlaka bizi ziyaret etmeli ve yeni koleksiyonumuz ile içsel dünyanızı keşfederek , kendiniz ile huzurlu ve bitmeyen öz yolculuğunuza başlayabilirsiniz….

İÇ MİMAR

Tuba SAYIL

dis%cc%a7a-aktar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s